• Pompa próżniowa 42L/min
    Pompa próżniowa 42L/min

Produkt w kategorii: Narzędzia chłodnicze » Pompy próżniowe

Pompa próżniowa 2-stopniowa 42L/min

Kod produktu: VE-215
Cena brutto:702.95
Cena netto:571.50
Towar chwilowo niedostępny, Zapytaj o termin dostawy

Pompa dwustopniowa ze smarowaniem olejowym. Służąca do tworzenia podciśnienia w szczelnych zbiornikach/układach, poprzez "wysysanie" znajdujących się w nich gazów.

 

Przepustowość: 42l/min


Właściwości pomp próżniowych oferowanych przez Safrano:

  • Zapobieganie powrotu oleju. Kanał dla gazów wstępnych został specjalnie zaprojektowany. Dzięki niemu przemieszczający się olej nie przedostanie się do wypompowywanych zbiorników lub/i układów i nie zanieczyści ich.
  • Zapobieganie wydmuchu par oleju. Oddzielony zbiornik oraz urządzenia separujące na wydechu pompy zapobiegają wydmuchiwaniu, rozbryzgiwaniu oleju.
  • Obudowa ze stopu aluminium. Zastosowana została obudowa ze stopu aluminium. Stopy aluminium wykazują się bardzo dobrą przewodnością cieplną i wytrzymałością. Dzięki temu pompa jest lepiej chłodzona i może pracować długotrwale. Ponadto pompa ma ładny metaliczny wygląd.
  • Zaprojektowana od podstaw. Elementy elektryczne, mechaniczne i niemechaniczne zostały zaprojektowane od podstaw, co przyczyniło się do stworzenia pomp bardziej kompaktowych, lżejszych i niezawodnych.
  • Wysoki moment rozruchowy. Zaprojektowany wysoki moment rozruchowy ułatwia rozruch i zwiększa efektywność. Pompa może pracować nawet w niskich temperaturach i przy niskim napięciu.
  • Wymuszony system smarujący (pompy dwustopniowe). Pompy te mają zaimplementowane system smarujący zaprojektowany do dostarczania czystego, przefiltrowanego oleju do wszystkich wewnętrznych łożysk i powierzchni zużywających się, niezależnie od ciśnienia operacyjnego pompy.
  • Niski hałas i wibracje. Elastyczne połączenie umieszczone pomiędzy silnikiem i modułem skutkuje super cichą i płynną pracą.

 

 
Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.