Produkt w kategorii: Części zamienne AGD » części i akcesoria do odkurzacza » pozostałe

WĄŻ SSĄCY ODKURZACZA ELECTROLUX ULTRA SILENCER 219808144

Kod produktu: 219808144
Wysyłka w 24h
dotyczy dni roboczych
Cena brutto:45.00
Cena netto:36.59
Stan magazynowy produktu:29

ORYGINALNY

WĄŻ SSĄCY ODKURZACZA BEZ RĄCZKI

Długość 1,7m

ELECTROLUX ULTRA SILENCER AIRMAX

219808144

140039004712

PASUJE DO PONIŻSZYCH MODELI

 

AirMax ZAM 6100...6116

AirMax ZAM 6210...6290

AirMax ZAMG 6200

ErgoSpace 2253...2272

ErgoSpace ZE 2200...2299

Maximus ZXM 7010...7035

JetMaxx ZJG 6800...6899

JetMaxx ZJM 6800...6899

 Ultra Silencer Z 3300...3395

Ultra Silencer Z 3381

Ultra Silencer Z 3382

Ultra Silencer ZUS 3385P

Ultra Silencer ZUSG 3690

Ultra Silencer Z 3329...3335

Ultra Silencer Z 3356

Ultra Silencer Z 3324...3327

Ultra Silencer Z 3320

Ultra Silencer Z 3323

Ultra Silencer Z 3330

Ultra Silncer Z 3340

Ultra Silencer ZUS 3388

Ultra Silencer Z 3341...3355

Ultra Silencer Z 3321

Ultra Silencer Z 3328

Ultra Silencer Z 3331

Ultra Silncer Z 3341

Ultra Silencer Z 3362...3380

Ultra Silencer ZUS 3365

Obsługiwane obszary
Obsługiwane obszary: Biała Podlaska, Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Chełm, Ciechanów, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Jelenia Góra, Kalisz, Katowice, Kielce, Konin, Koszalin, Kraków, Krosno, Legnica, Leszno, Lublin, Łomża, Łódź, Nowy Sącz, Olsztyn, Opole, Ostrołęka, Piła, Piotrków Trybunalski, Płock, Poznań, Przemyśl, Radom, Rzeszów, Siedlce, Sieradz, Skierniewice, Słupsk, Suwałki, Szczecin, Tarnobrzeg, Tarnów, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zamość, Zielona Góra